Рівняння x²+poc+56=0 один з його коренів дорівнює (-4) знайдіть другий корінь рівняння і коефіцієнт

P Допоможіть будь ласка!!!!!!!!!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Третьяк Миша.

Ответ:

По теореме виета:

x1*x2=56=>x2=56/(-4)=-14

x1+x2=-p=>p=-(x1+x2)=18