Семен забув код до вхідних дверей, який складається із 4 різних цифр. Він пам'ятає, що остання

цифра є парною, а першою є цифра 7. Скільки способів комбінування цифр йому доведеться перебрати, щоб відкрити двері?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхов Дима.

Ответ:

Оскільки використовуються 4 різні цифри (0, 2, 4, 6 або 8) і є 2 позиції, то кількість способів комбінування є перестановкою з повтореннями 4 по 2, що позначається як P(4, 2).

P(4, 2) = 4! / (4 - 2)! = 4! / 2! = (4 * 3 * 2 * 1) / (2 * 1) = 12

Отже, Семену доведеться перебрати 12 способів комбінування цифр, щоб відкрити двері.

Объяснение: