Знайти всі такі значення t при яких рівняння x²-3t*x-3t=0 має один коріньДопоможіть!!!!!!!!!!!

Срочно!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Юлия.

Объяснение:

x^2-3tx-3t=0\\D=(3t)^2-4*(-3t)=0\\9t^2+12t=0\\3t*(3t+4)=0\\3t=0\ |:3\\t_1=0\\3t+4=0\\3t=-4\ |:3\\t=-\frac{4}{3}.

Ответ: t₁=0     t₂=-4/3.