На двох складах зберігаються комп`ьютери. Якщо з першого складу перевезти на другий склад 8

комп`ютерів, то на складах комп`ютерів стане порівну. Якщо ж із другого складу перевезти на перший склад 16 комп`ютерів, то на першому складі стане в 4 рази більше комп`ютерів, ніж на другому. Скількі комп`ютерів зараз є на кожному зі складів.

Ответы на вопрос

Отвечает Маслакова Соня.

Ответ:

{x-8=y+8

{4(y-16)=x+16

{x=y+16

{4y-64=x+16

4y-64=y+16+16

4y-y=64+32

3y=96

y=32

x=32+16

x=48

Ответ: 48комп на первом, 32комп на втором складе