Задача по алгебре:На одному складі вугілля в 2 рази більше, ніж на другому. Якщо на перший склад

привезти ще 80 т., а на другий - 145 т., то на обох складах вугілля буде порівну. Скільки тонн вугілля є на кожному складі? Спасибо заранее;)

Ответы на вопрос

Отвечает Ходоренко София.

складаэмо рівняння 2х+80=х+145

рішаємо :

2х+80=х+145

2х-х=145-80

х=65

65 тонн вугілля є на кожному складі