Іграшковий автомобіль їде зі швидкістю 0,5 мс, розвиваючи потужність 3 Вт.Яка сила тяги автомобіля?


Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Даниил.

Ответ:

Объяснение:

V=0.5 м/с

N=3 вт

F-?

N=A/t   A=FS

N=FS/t      S/t=v

N=Fv=0,5*3=1,5 Н