Один із коренів рівняння 2х² - bх - 10 = 0 дорівнює 5. знайдіть другий корінь і коефіцієнт b​


Ответы на вопрос

Отвечает Солонец Алексей.

Ответ:

2х-2+bx-10=0

x=5

2•25+5b-10=0

40+5b=0

5(8+b)=0

b=0

Отвечает Локалин Святослав.

b =8; x2 = -1

2*5^2 - 5b - 10 = 0

50 -5b - 10 = 0

40 - 5b = 0

40 = 5b

b = 40:5

b = 8;

х1 *х2 = - 10/2

5 *х2 = -5

х2 = -5/5

х2 = -1