Із двох міст відстань між якими 180 км назустріч один одному одночасно виїхали два

автомобілі.Швидкість першого автомобіля на 15 км/год більше швидкості другого автомобіля.Через 1 цілу 1/3 год вони зустрілися.Знайдіть швидкість першого автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Гуськов Александр.

Ответ:

37 1/2 км /год

Пошаговое объяснение:

x- швидкість другого автомобіля

(x+(15+x))*1 1/3= 180

(2x+15)*1 1/3=180

2x+15= 180:1/3

2x+15=60

2x=45

x= 22 1/2

22 1/2 + 15=37 1/2 (км/год)