Два автомобілі виїхали із двох міст одночасно назустріч один одному. Відстань між містами 141 км.

Швидкість першого автомобіля на 5 км/год менша від швидкості другого, Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо зустрілися вони через 3 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Эльвира.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Пусть скорость первого автомобиля-х
Тогда скорость второго- х+5
В таком случае имеем уравнение:
141: ( х+х+5)=3
141:(2х+5)=3
3(2х+5)=141
2х+5=47
2х=42
х=21
Скорость второго автомобиля 21+5=26
Надеюсь ответ помог!!