2. Розв'яжи задачу. Відомі швидкості двох лижників: першого 11 км/год. - 15 км/год, другого - а)

Через скільки годин вони зустрінуться, якщо вирушать одночасно й рухатимуться назустріч один одному з двох населених пунктів, від- стань між якими 104 км? ЩАС БУДУТ ДОП. ВОПРОСЫб) Яка відстань буде між ними через 5 год, якщо вони вирушать одночасно з одного пункту й рухатимуться в різних напрямках? в) Яка відстань буде між ними через 3 год, якщо вони вирушать одночасно з одного пункту й рухатимуться в одному напрямку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Надя.

Відповідь:а)11+15=26км/год (спільна швидкість)

104:26=4год (коли вони зіткнуться)

б)11+15=26км/год (спільна швидкість)

26×5=130км (відстань між ними через 5 год)

в)11+15=26км/год (спільна швидкість)

26×3=78км (відстань між ними через 3 год)

Покрокове пояснення: