У класі навчається 12 дівчат. Ймовірність того що навмання вибраний учень класу виявиться дівчинкою

3/7. Скільки хлопців є у класі

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Аксая.

Ответ:

Дана задача розв'язується рівнянням.

Нехай хлопців ми позначимо як 3х, тоді весь клас як 7х.

Складаємо рівняння:

1) 7х-3х=12

4х=12

х=12/4

х=3

2) 3*3= 9 ( хлопців у класі)

3) 3*7=21 ( всього учнів в класі)

Відповідь: у класі 9 хлопців.

Объяснение: