У магазині є 1000 батарейок. з них 4 - браковані. Яка ймовірність того, що куплена батарейка

виявиться а) Бракованою б) Не бракованою 2. У школі є два шостих класи. У 6-А навчається 16 дівчат і 12 хлопців, а 6-Б - 14 дівчат і 16 хлопців. Знайдіть імовірність того, що шестикласник, якого ви зустрінене, є: а) дівчинкою б) хлопцем з 6-Б

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Александра.
1)
формула Р (А) = m/n
m- число благоприятных событий(исходов)
n-  число всех возможных событий
a) 
m= 4
n=1000
P(A) = 4/1000= 0.004
б)
m= 1000-4= 986
n=1000
Р(В) = 986/1000= 0.986
или Р(В) = 1- Р(А) = 1-0,004=0,986

2)
a)
m= 16+14=30
n= 16+12+14+16= 58
Р(D) = 30/58= 15/29 ≈0,517

б)
m=16
n=58
Р (Х) = 16/58= 8/29 ≈0,276