Срочно!! розв'яжіть способом додавання в систему двох лінійних рівнянь з двома змінними

3х-2у=154х+2у=6А(-3:3) Б(3:3) В(3:-3) Г(-3:-3)​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Рамзия.

Ответ.

\left\{\begin{array}{l}3x-2y=15\\4x+2y=6\end{array}\right\ \oplus \ \left\{\begin{array}{l}2y=3x-15\\7x=21\end{array}\right\ \ \left\{\begin{array}{l}2y=9-15\\x=3\end{array}\right

\left\{\begin{array}{l}2y=-6\\x=3\end{array}\right\ \  \left\{\begin{array}{l}y=-3\\x=3\end{array}\right\ \ \ \ \Rightarrow\ \ \ \ Otvet:\ \ (\ 3\ ;-3\, )\ .

Отвечает Техник Коля.

Ответ:

В(3;-3)

Объяснение:

3x - 2y = 15 \\ 4x + 2y = 6 \\   \\  3x - 2y = 15 \\ 2y = 6 - 4x \\  \\ 3x - (6 - 4x) = 15 \\ 2y = 6 - 4x \\  \\ 3x - 6 + 4x = 15 \\ 2y = 6 - 4x \\  \\ 7x = 21 \\ 2y = 6 - 4x  \\  \\  x = 3 \\ 2y = 6 - 12 \\  \\ x = 3 \\ 2y =  - 6 \\  \\ x = 3 \\ y =  - 3