Обчислити суму перших 10 членів арифметичної прогресії (an), якщо дані перші

члени: 3;7;...​

Ответы на вопрос

Отвечает Гляков Федя.

Ответ:

a1=3

a2=7

S10=?

d=a2-a1=4

S10=(a1+a10)/2*10

a10=a1+9d

S10=5(2a1+9d)=210