4(x+2)=1-5y, 3(y+2)=3-2x Розв'яжіть систему рівнянь. Будь ласка, покажіть як це робити на листку.​


Ответы на вопрос

Отвечает Журавель Иван.

Ответ:1) х= -7/4у , у належить R

2)-1-2/3х, х належить R

Объяснение:

1)4х=8=1-5у

4х=1-5у-8

4х=-7-5у

х=- 7/4 -5/4 у

2)3у+6=3-2х

3у=3-2х-6

3у=-3-2х

у=-1 -2/3х