Розв'язати систему рівнянь 5х-2у=-3 2х-3у=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнулин Тимур.

Ответ:

Объяснение:

{5х-2у=-3 /*-2

{2х-3у=1​ /*5

{-10x+4y=6

{10x-15y=5

-------------------

{-11y=11

{y=11:11=1

{5x-2*1=-3

{y=1

{5x=-3+2=-1

{y=1

{x=-1+(-5)

{y=1

{y=1

{x=-6

Я сподіваюся що допоміг, можеш видалити відповідь якщо не правильна. :)