Розвязати систему,що складається з двох рівнянь х-у=-2 і х+у=3.


Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

у=2,5=5/2

х=0,5=1/2

Объяснение:

х-у=-2

х+у=3

х=3-у

3-у-у=-2

у=2,5

х+2,5=3

х=0,5