за 8 ручок і 4 зошити заплатили 6грн. 80 к. Після того як ручка подешевшала на 15%, а зошит

подорожчав на 10% за одну ручку і зошит заплатили 1грн 11 к. Якими були початкові ціни ручки і зошита​

Ответы на вопрос

Отвечает Варвашенко Лилия.

8x+4y=6

(1-0,15)*x+(1+0,1)*y=1,11

4y=6-8x

y=(6-8x)/4

y=1,5-2x

(1-0,15)*x+(1+0,1)*(1,5-2x)=1,11

0,85x+1,1*(1,5-2x)=1,11

0,85x+1,65-2,2x=1,11

0,85x-2,2x=1,11-1,65

-1,35x=-0,54

x=-0,54/(-1,35)

x=0,4

y=1,5-2*0,4

y=1,5-0,8

y=0,7

Ручка 40 коп.

Тетрадь 70 коп.