Скільки потрібно речовини (у грамах) для приготування 500 г розчину з масовою часткою оцтової

кислоти 3%. Даю 20 баллов, срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ипулаева Надежда.

Ответ:

m(р.р)=15г, m(H20)=485г

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=500г

w=3%=0,03

Знайти:

m(р.р.) m(H2O)

Розв'язання:

m(р.р)= w×m(р-ну)=0,03×500=15г

m(H2O)=m(р-ну)-m(р.р.)=500г-15г=485г