Визначить. кількість коренів квадратного рівняння 16х2+22х-38​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Никита.

Ответ:

16x {}^{2}  + 22x - 38 = 0

d =b {}^{2}  - 4ac

d = 22 {}^{2}  - 4 \times 16 \times ( - 38) = 484 - ( - 2432) = 484 + 2432 = 2916

D>0, отже коренів рівняння 2.

Якщо D=0, то корінь один, якщо D<0, то коренів немає

Якщо треба, то можу написати чому дорівнюють корені рівняння.

Отвечает Ковригин Александр.

Ответ:

в цьому рівнянні безліч коренів