Розв'язати систему рівнянь способом додавання 5x+y=7 3x-y=9


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Игорь.

Ответ:

х=2; у =-3

Объяснение:

у скорочується в обох рівняннях

5х+3х=9+7

8х=16

х=2.

підставляємо значення х в будь-яке рівняння

5*2+у=7

10+у=7

у=7-10

у=-3