Помогите пожалуйста! Даю 20 баллов!! вкладник зняв з ощадної книжки спочатку 1/4 своїх грошей,

потім взяв 4/9 залишку і ще 64 крб. після цього у нього залишилося 3/20 усіх його грошей. який був вклад?

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

Ответ:

320

Объяснение:

\frac{1}{4}x+\frac{4}{9}(\frac{3}{4}x)+64+\frac{3}{20}x=x\\\frac{15}{60}x+\frac{20}{60}x+64+\frac{9}{60}x = x\\\frac{44}{60}+64=x\\\frac{12}{60}x=64\\x=64*5=320