Познач пару чисел, що є розв'язком системи двох лінійних рівнянь:{x+y=1, 2x-y=-10} A) (-4;3) Б)

(4;-3) В) (-3;4) Г) (3;-4) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Дарья.
Треба підставити значення х та у у рівняння

В) (-3;4)
Якщо х=-3, у=4, то -3+4=1
1=1

Якщо х=-3, у=4, то 2*(-3)-4=-10
-6-4=-10
-10=-10

Если не сложно то пометьте как лучший ответ
Отвечает Варанкина Соня.

Ответ:

В)(-3;4)

Объяснение:

сделай лучший ответ