Визнач чи є пара чисел (-4;2) розв'язком системи двох лінійних рівнянь : { x - y = - 6 ; x + y = -

2​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Наташа.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

х-у= -6

х+у= -2

—————

2х = -8

х = - 4

-4 + у = -2

у = - 2 + 4

у = 2

Ответ : ( - 4 ; 2 ).