Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вка- жіть кількість його коренів:1) x² + 5x –

6;2)x²-x+4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гунькин Данил.

Объяснение:

1)D=25+24=49

x1=1

x2=6

2)D=1-16=-15 значит решений нет