Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та виа- жіть кількість його коренів: 1) x² + 5х-63 2)

х²- х + 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Турланов Мейрхан.

Ответ:

1) x²+5x-63 = 0

D = b²-4ac

D = 5²-4*1*(-63)=25+252=277>0 => 2 корня (x1,2 = (-b±√D)/2 = (-5±√277)/2)

2) x²-x+4=0

D = (-1)²-4*1*4=1-16=-15<0 - нет действительных корней

Объяснение: