розв'язання системи лінійних рівнянь способом додавання 9x+6y=2070 -4x-6y=-1403,2


Ответы на вопрос

Отвечает Михалёнок Мария.

Ответ: 5*х=2070-1403,2=666,8⇒х=133,36⇒у=(2070-9*х)/6=(2070-9*133,36)/6=144,96.

ответ: х=133,36, у=144,96.

Объяснение: