Сума двох чисел 16, а їх різниця 2. Знайдіть ці числа за допомогою систем рівнянь


Ответы на вопрос

Отвечает Mukhin Anton.

Ответ:

Объяснение:

{x+y=16            {x=16-y            { x=16-y          { x=16-y         { x=9

{x-y=2  == >     {16-y-y=2 == > {16-2y=2 == > {y=7  == >      { y=7

OTBET: ці числа to:x=9  ; y=7