Не виконуючи побудови,знайти координати точок перетину графіка рівняння з осями координат? 2х+у=3


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ: вісь ох перетинає в точці 2/3, вісь оу в точці 3

Объяснение:

Ох: у=0

2х+0=3

2х=3

х=2/3

Оу: х=0

2*0 +у=3

у=3