Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіка функції у = 0,5х - 8 з осями

координат. У відповідь внесіть координати цих точок.

Ответы на вопрос

Отвечает Дарькин Никита.

Объяснение:

ОХ : у = 0

0,5х - 8 = 0

0,5х = 8

х = 16

(16; 0)

ОУ : х = 0

у = 0,5 * 0 - 8 = -8

(0; -8)