Знайдіть координату точки перетину графіку рівнянь: x+y=8 i x-y=6 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевцова Карина.

Объяснение:

Решим систему уравнений:

х+у=8

х-у=6

2х=14;  х=7

7-у=6;  у=1

Ответ: (7; 1)