Рівняння х2 + kх +p= 0 має корені 2 і 4. Знайдіть k


Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Лера.

Объяснение:

x^2+kx+p=0\ \ \ \ x_1=2\ \ \ \ x_2=4\ \ \ \ k=?\ \ \ \ p=?\\k=-(x_1+x_2)=-(2+4)=-6.\\h=x_1*x_2=2*4=8\ \ \ \ \Rightarrow\\x^2-6x+8=0.

Ответ: k=-6.