5x2+8x-4 знайдіть кількість різних коренів квадратного тричлена будьласка в мене контрольна


Ответы на вопрос

Отвечает Нужных Маша.

Ответ:

-2 і 0.4

Объяснение:

5х²+8х-4=0

D=8²-4×5×-4= 64+80=144 ,√D=12

x1=-8-12/10 =-2

х2=-8+12/10=0.4