СРОЧНО!!!!!!!! Тіло рухається за законом s(t)=3t-t^2(відстань вимірюється в метрах, час - у

секундах). 1. Запишіть формулу для обчислення швидкості тілаю 2 У який момент часу тіло зупиниться?

Ответы на вопрос

Отвечает Дульцев Никита.

Ответ:

1+24=25/2=12.5*24=300

1 - зменшиться в три рази

9*а/3=(9/3)*а

2 - зменшиться на 27

9*(а-3)=9а-27