Відомо, що пара (3;у) є розвязком рівняння 3х-4у=20. Знайти у.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

3 \times 3 - 4y = 20 \\ 9 - 4y = 20 \\  - 4y = 11 \\ y =  - 2.75