Добуток двох послідовних чисел = 210 знайти ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Толстых Надюха.

Ответ:

Объяснение:

n(n+1)=210

n²+n-210=0

D=1+4*210=841

√D=29

n₁=(-1-29)/2=-15

n₂=(-1+29)/2=14

Якщо цілі числа , то 2 пари -15;-14  та 14;15

Якщо натуральні, то 14;15