Сумма двох чисел 29, а різниця їх квадратів 87, знайти ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Саша.

Ответ:

a=15,5 b=13.5

a+b=29

(a+b)(a-b)=87    => a-b=3

a+b=29

a-b=3

2a=31

a=15.5, b=13.5