Сергій витратив 1/k грошей, зароблених за певний час, на купівлю джинсів,1/k від половини

зароблених грошей — на поповнення рахунку мобільного телефону, 90 грн — на квитки в кіно. Після цього в Сергія залишилося 160 грн. Знайдіть k, якщо Сергій заробив 1000 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Колотилова Жанна.

Заработано 1000 грн.

На джинсы 1/к часть или 1000*(1/к)=

1000/к;

на телефон 1/к от половины, от 500 грн.

1/к * 500= 500/к;

Всего:

1000/к + 500/к + 90 + 160 = 1000.

1500/к=1000-250

1500/к=750

к=1500:750=2.

Ответ: к=2.