Доведіть нерівність, якщо x — довільне дійсне число: 4(x-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Черноротов Богдан.

Ответ:х=3

Объяснение:4(х-3)=0

4х-12=0

Х=12/4

Х=3