ІНЬ у+х=6, x-y= 2. розв'яжіть систему рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Остапенко Антон.

{у+х=6

{х-у=2

{у+х=6

{у-х=2

=======

2у=8; у=8:2; у=4

==========

4-х=2; х=2.

Ответ: (2;4)