Маємо вираз: 4ma=5. Якщо з нього виразити a, отримаємо вираз:​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновьева Вероника.

Ответ:

Объяснение:

4ma=5\\4a=\frac{5}{m} \\\\a=\frac{5}{m}:4\\ \\a=\frac{5}{4m}