Знайдіть значення виразу (3√2+1)(√8-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Адамайтись Януш.

(3 \sqrt{2}  + 1)( \sqrt{8}  - 2) = (3 \sqrt{2}  + 1)(2 \sqrt{2}  - 2) = 12 - 6 \sqrt{2}  + 2 \sqrt{2}  - 2 = 10 - 4 \sqrt{2} .