Подайте частку у вигляді дробу та скоротіть отриманий дріб

1)6а:(18а⁵)2)16b⁷:(48b⁴)3)35a⁸b⁶:(-49a⁶b⁸)​

Ответы на вопрос

Отвечает Церковь Лера.

Ответ:

1) \frac{6a}{18a {}^{5} }  =  \frac{1}{3a {}^{4} }

2) \frac{16b {}^{7} }{48b {}^{4} }  =  \frac{b {}^{3} }{3}

3) \frac{35a {}^{8}b {}^{6}  }{ - 49a {}^{6}b {}^{8}  }  =  -  \frac{5a {}^{2} }{7b {}^{2} }