Розв'яжіть рівняння 3х³-12х=0.Розв'яжіть рівняння |х+4|=6​


Ответы на вопрос

Отвечает Токмакова Мария.

3х³-12х=0

3x(x² - 4) = 0

3x(x - 2)(x + 2) = 0

x = 0

x = 2

x = -2

-----

|х+4|=6

x + 4 = 6    x = 2

x + 4 = -6   x = -10​