Скільки води треба додати до 600 грамів 40 - відсоткового розчину солі, щоб отримати 12 -

відсотковий солi? розчин ПОМОГИТЕ, 60 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

1) Пропорция: 600 г раствора - 100%

                         х г соли - 40%

х = 600 · 40 : 100 = 24 000 : 100 = 240 г - масса соли в растворе;

2) Пропорция: 240 г соли - 12%

                         х г раствора - 100%

х = 240 · 100 : 12 = 24 000 : 12 = 2000 г - масса 12%-раствора;

3) 2000 - 600 = 1400 г - столько воды требуется добавить к 40%-раствору.

Ответ: 1400 г воды.