На першій тарільці було в 2 раза більше слив,ніж на другій.Коли з першої тарілки взяли 5 слив і

переклали їх на другу,то слив стало на тарілках стало порівну.Скільки слив було на кожній тарільці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Светлана.

Ответ:

2x=x+5

2x-x=5

x=5

На першій тарілці 2*5=10 на другій 5

Объяснение:

потому что потому