За якого значення b вирази 3x/4-x і 3+b/x-4 є тотожно рівними


Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Анна.

Відповідь:

b=3x+3  ( ВРОДІ ТАК)

Пояснення:

3x/4-x = 3+b/x-4

3x/4-x -3+b/x-4=0

3x/4-x +3-b/4-x=0

3x=b-3

b-3=3x

b=3x+3