Чи є тотожно рівними вирази: а)5р і 3р+2р б) х-7у і у- 7х


Ответы на вопрос

Отвечает Холодилов Андрей.

а) 3p+2p=5p, значить 3p+2p і 5p - тотожно рівні вирази

б) х-7у і у-7х не є тотожними виразами, адже, наприклад, при x=1, y=2, маємо, що 1-7*2=2-7*1, а це не є правильною рівностю