дукенге 5 литрлик жане 8 литрлик шелекке куйылган 106 литр май акелинди. дукенге канша шелек май

акелинди? СРОЧНО НАДООООООР ПОМОГИИИТЕЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Саня.

Ответ:

16

Объяснение:

5x+7x=106

Мұнда 7*13=91 ауыстырыңыз. Яғни, Бізге 15 л жетіспейді, сондықтан егер біз 5-ке 3-ті ауыстырсақ, онда бәрі жақсы болады

5*3+7*13=106

15+91=106

106=106

Сондықтан 7л по 13 және 3л по 5л

13 + 3=16 бидон.