Периметр трикутника дорівнює 48 см, а його сторони від- носяться як 7:9:8. Знайдіть сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Радэль.

Ответ:

7х+9х+8х=48

24х=48

х=2

1я сторона 2*7=14

2я сторона 2*9=18

3я сторона 2*8=16